IMG_9521
Picasa
IMG_2113
IMG_0196
IMG_0002
ved setra

KONTAKT OSS

post@manndalen.no

        

Manndalen Skyet 10
altaturneringa2

ALTATURNERINGEN 2018 - Muil

Muil deltar med tre lag i årets turnering

 

Førstkommende helg 10-12.august er det klart for Altaturneringen, der vi stiller med 2 lag i klassen Jenter 13 (7er) og ett lag i klassen Jenter 15 (11er).

J13 er ett samarbeidslag mellom Manndalen og Indre Kåfjord, mens J15 er ett samarbeidslag mellom Manndalen, Indre Kåfjord og Skibotn.

Dette er faktisk også første gang på en hel evighet at vi stiller med 11er lag i jentefotball!

 

Mandag 13.August starter MUIL G8 sin høstsesong med bortekamp mot Skjervøy 3 kl 18.30.

Indre Kåfjord/Manndalen Alaget starter sin høstsesong i 5.divisjon samme dag kl 19.15, med en bortekamp mot Skarp 2 på Skarpmarka Kunstgress.

Jenter 10 starter sin høstsesong torsdag 16.August med hjemmekamp mot Nordreisa 1 på Fossen kl 18.30.

 

Vi har enda Ledige plasser til Fotballskolen vi arrangerer Lørdag 8.September, i samarbeid med Tromsø IL og Lerøy! Gutter/Jenter 6-16år, meld dere på!

http://www.manndalen.no/fotballskole-paa-fossen-kunstgress.6136198-358911.html

JENTER 15

https://altaturneringen.no/2018/result/team/17035064/matches

 

TROPP:

Thea Engvoll, Miriam Bjellmo Andersen, Brita-Agnete Steinlien Sara, Tilde Hansen Tuoremaa, Agathe Oppervoll Isaksen, Sigrid Solbakken, Kaisa Vangen, Alise Soini Bruvold, Maiken Hansen Rusthen, Charlotte Stenseth, Sigrid Kristine Båhl, Sofie Isaksen Lyngstad, Anna Solbakken og Ida Katrine Hansen

 

KAMPER GRUPPE A

(OPPDATERES FORTLØPENDE):

Tid Bane Hjemmelag Bortelag Resultat
Fredag kl. 10.50 Tverrelvdalen 1 Manndalen/IKIL/Skibotn Bjørnevatn  
Fredag kl. 14.10 Alta Idrettspark Alta IF 1 Manndalen/IKIL/Skibotn  
Fredag kl. 20.50  Tverrelvdalen 1 Manndalen/IKIL/Skibotn Bossekop UL  
Lørdag kl. 15.50  Tverrelvdalen 1 IF Skarp Manndalen/IKIL/Skibotn  
Søndag   Sluttspill?    
Søndag   Sluttspill?    
Søndag   Sluttspill?    

 

JENTER 13


MANNDALEN/INDRE KÅFJORD1

 

https://altaturneringen.no/2018/result/team/17205950/matches

 

TROPP:

Marianne Løvli, Marina Kristoffersen, Antone Pedersen, Sara Mathisen, Tuva Nordeng, Mathea Solberg og Elida Mo

 

KAMPER GRUPPE 2

(OPPDATERES FORTLØPENDE):

Tid Bane Hjemmelag Bortelag Resultat
Fredag kl. 10.40 Alta Idrettspark 04A Manndalen/Indre Kåfjord 1 Indrefjord Idrettslag  
Fredag kl. 15.00 Alta Motorsenter Stadion A IL Frea Manndalen/Indre Kåfjord 1  
Lørdag 15.20 Breverud B Manndalen/Indre Kåfjord 1 Alta IF 2  
Lørdag Sluttspill?      
Søndag Sluttspill?      


MANNDALEN/INDRE KÅFJORD2:

https://altaturneringen.no/2018/result/team/17206004/matches

TROPP:

Sandra Isaksen Lyngstad, Emilie Taraldsen, Synne Berg Søreng, Mia Olsen, Kristine Pedersen, Leah Johansen og Leah Nordeng

 

KAMPER GRUPPE 1

(OPPDATERES FORTLØPENDE):

Tid Bane Hjemmelag Bortelag Resultat
Fredag kl. 11.20 Alta Idrettspark 04A IL Avju Manndalen/Indre Kåfjord 2  
Fredag kl. 13.40 Alta Idrettspark 04A Manndalen/Indre Kåfjord 2 HIF Stein  
Lørdag kl. 13.20 Tverrelvdalen 02B Nerskogen IL Manndalen/Indre Kåfjord 2  
Lørdag Sluttspill?      
Søndag Sluttspill?      
Språk Norsk - Norwegian