IMG_9521
Picasa
IMG_2113
IMG_0196
IMG_0002
ved setra

KONTAKT OSS

post@manndalen.no

        

Styret og undergruppene i MUIL - 2021

Vedtatt av årsmøtet 11.02.21.

Hovedstyret Mobil E-post
Henrik Olsen, leder 90775219 henrik.olsen.1970@gmail.com
Tommy Eriksen, nestleder 92899274 caroline.vatne@icloud.com
Vanja Hansen 93498288 Vanjah@yahoo.com
Hans Ola Johnsen    
Mariell Myrseth, politiattestansvarlig 90091654 mariell-k@hotmail.com
     
Varamedlemmer til hovedstyret    
1. Silje Solberg    
2. Lina Lieng    
     
     
Regnskapsfører    
Olav Vatne 92 21 91 63 olavkrvatne@gmail.com
     
Fiskefestivalstyret 2016 Mobil E-post
Caroline Vatne 92899274  
Bjørn-Halvard Seljeskog    
Tor-Arne Gamst Pedersen    
Håkon Vatne    
     
     
Ski- og sykkelgruppa Mobil E-post
Yvonne Eriksen, leder 92495039  
Ane-Alice Vatne Johansen    
Martin Mandal    
Bård Gunnar Hansen    
Stine Solstad     
     
Fotballgruppa Mobil E-post
Kai Einar Krlsen   kairlsen@gmail.com

Isak Fagerli, J9

   

Dag Runar Voldvik J9

   
Linda Lieng J9    
Mariell Myrseth J12    

Lisa Marie Pedersen Solbakk J12

   
Tor-Arne Gamst Pedersen G11    
     
     
Trimgruppa Mobil E-post
Berton Bucht 41 20 81 37 bucht@nordtroms.net
Jonny Manndal 93 89 70 85 jonny.manndal@nordtroms.net
Isabell Taknes    
Weronica Olsen    
     
Barneidrettsgruppa Mobil E-post
Ikke oppnevnt    
     
     
Anleggsgruppe Mobil E-post
Espen Nordeng    

Bjørn-Halvard Seljeskog

   
Hans Steinlien    
Thomas Solstad    
     
     
     
Idrettsrådet    
Henrik Olsen    
Tommy Eriksen, vara    
     
     
Taekwondogruppa Mobil E-post
Marita Pedersen   marita.jensen1981@gmail.com
Sajane Karina Olsen    
Henrik Olsen    
     
     
     
Revisorer Mobil E-post
Hermund Dalvik    
     
Valgkomiteen Mobil E-post
Linda Lieng, leder    
Tor Nilsen    
Katarina Niva    
     
Kontrollutvalg    
Odd Solberg    
Helge Vatne    
Anne Lise Fredlund, vara    

 

Språk Norsk - Norwegian